Whatsapp +90 530 421 3016
0

24 Parça Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Takımı Mavi

160,00 TL
Stok Tükenmiş

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

24 Parça Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Takımı Mavi 

24 parçadan oluşan paslanmaz çelikten imal edilen kaşık çatal setimiz günlük kullanıma uygundur. Şık tasarımı renkli formu ile her sofrada uyum sağlayacak kaşık çatal setimiz sapının kaliteli mika olması ile fark yaratıyor. Çatal bıçak takımlarında en çok tercih edilen Acar marka kaşık takımımız sofra takımlarınızı tamamlaycak şıklıkta...  Bu şık kaşık çatal setine Mutfakfoni den ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz. 

 

24 Parça Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Takımı Paket içeriği

  • 6 Adet Kaşık  20 cm 
  • 6 Adet Çatal  20 cm 
  • 6 Adet Bıçak    22 cm  
  • 6 Adet Tatlı Çatalı   16,5 cm
  • Çelik demirden ve başka elementlerden oluşan bir alaşımdır. Çeliğin içinde her zaman karbon, fosfor, silisyum ve az miktarda alüminyum bulunur.
  • Çatal bıçak kaşık setimiz aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçilerinde olan kutusuna yerleştirilir.
  • İçerisine sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek kutunun kapağı kapatılır ve tekrar dağılmaması için kutunun çevresi bant yardımı ile sağlama alınır.Kalın baloncuklardan oluşan patpat ile kutunun etrafı 3 tur sarılarak bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilir.Stok Kodu mftssçks 30152178
KDV %18
Kategoriler Çatal Kaşık Bıçak Takımları
Markalar
Etiketler 24 Parça Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Takımı Mavi

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.