Whatsapp +90 530 421 3016
0

Acar Beyaz Porselen Kahve Fincanı HXF9649

Stok Kodu : mtfçkkt 30052147

200,00 ₺
Stok Tükenmiş

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 

Acar Beyaz Porselen Kahve Fincanı HXF9649

Acar mat beyaz porselen kahve fincan takımımız sadelikten yana olanların vazgeçilmez tercihi olacaktır. Mat dokuşu gol kulp detayları narin duruşu hediye olarak tercih edilmesinde en büyük etken.  Her zevke hitap eden türk kahvesi fincanımız ağız kısmının dar olması sayesinde yoğun köpüklü geç soğuyan kahvelerin eşlikçisi olacaktır. & kişilik kahve fincan setimiz kaliteli porseleni pürüzsüz dokunuşu ile en sevdiğiniz fincan takımınız olmaya aday.

Acar Beyaz Porselen Kahve Fincanı Paket içeriği

  • 6 adet kahve fincanı 6 adet fincan tabağından oluşur. Fincan yüksekliği 7,5 cm  ağız kısmı 4,5 cm dir. Tabağımızın ölçüsü 12 cm dir.
  • Fincan takımımızın kutusu fincanların birbirine temas etmesiyle kırılma çatlama veya çizilmeyi engellemek için ayrı kutucuklara ve tek tek patpatlara sarılarak yerleştirilir.
  • Fincan takımımızın tabaakları aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama ve çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçilerinde olan yuvarlak derin kutucuğa yerleştiril.
  • İçerisine sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek kutunun kapağı kapatılır ve tekrar dağılmaması için kutunun çevresi bant yardımı ile sağlama alınır.Kalın baloncuklardan oluşan patpat ile kutunun etrafı 3 tur sarılarak bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilir.
  • FİNCAN TAKIMI kendi özel kutusunda gelecektir.
  • Sağlımız için her zaman tercimiz olan porselen kalitesine sahiptir.
  • Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
  • Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
  • Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.

 Stok Kodu mtfçkkt 30052147
Ean
KDV %18
Kategoriler Fincan Takımları
Markalar
Etiketler Acar Beyaz Porselen Kahve Fincanı HXF9649

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.