Whatsapp +90 530 421 3016
0

Acar Porselen 6 Lı Porselen Kahve Fincanı Zebra Desen Syt0926

Stok Kodu : mtfçktkt 30252208

%14 İndirim
290,00 ₺ 250,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Acar Porselen 6 Lı Porselen Kahve Fincanı Zebra Desen Syt0926

Acar porselen kahve fincan takımımız kaliteli yapısı zarif deseniyle en çok tercih edilen Türk kahvesi fincanlarımızdandır. Sade beyaz fincanı ve trend desenli tabağı göz dolduruyor. Hafif yüksek duruşu dar ağzı ile kahve içimi keyfe dönüştüren kahve takımımız yaklaşık 75 cc hacmi ile doyurucu boydadır. 

Acar Porselen 6 Lı Porselen Kahve Fincanı Zebra Desen paket içeriği

  • Ölçüler  fincan yükseklik 6,5 cm * 4,5 cm 
  • Fincan tabak ölçüsü 11,5 cm  
  • FİNCAN TAKIMI kendi özel kutusunda gelecektir.
  • Porselenler kaolin, kuvars ve feldispat maddelerinden üretilir. Kaolin, porselen hamurunun kolay yoğurulmasını, şekil almasını ve rengini sağlayan ham maddedir.
  • Gold yaldız geçişlerin olduğu fincan takımımız ile her temasta işçiliğin doğallığın ve rahatlatıcı özelliğiyle hayran kalacaksınız.
  • Fincan takımımızın kutusu fincanların birbirine temas etmesiyle kırılma çatlama veya çizilmeyi engellemek için ayrı kutucuklara ve tek tek patpatlara sarılarak yerleştirilir.
  • Fincan takımımızın tabakları aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama ve çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan yuvarlak derin kutucuğa yerleştiril.
  • İçerisine sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek kutunun kapağı kapatılır ve tekrar dağılmaması için kutunun çevresi bant yardımı ile sağlama alınır. Kalın baloncuklardan oluşan patpat ile kutunun etrafı 3 tur sarılarak bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilir.Stok Kodu mtfçktkt 30252208
Ean
KDV %18
Kategoriler Fincan Takımları
Markalar
Etiketler Acar Porselen 6 Lı Porselen Kahve Fincanı Zebra Desen Syt0926

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.