Whatsapp +90 530 421 3016
0

Acar Prestige 7 Parça Döküm Granit Tencere Seti Siyah

Stok Kodu : mtfpggt 30053182

550,00 ₺
Stok Tükenmiş

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Acar Prestige 7 Parça Döküm Granit Tencere Seti Siyah

Acar markasının en kaliteli tencere seti olan Prestige modelimiz oldukça kullanışlı parçaların bir araya gelmesi ile oluşturuldu. Mutfakta pişirme ihtiyaçlarına göre hem şık hem kalite bir arada düşünülerek tasarlanan granit tencere setimiz 7 parçadan oluşur. En çok kullanacağımız boylardan olan granit pilav tenceremiz 26 cm dir. Yüsekliği 8 cm olan pilav tenceremizi hem pilav için hem karnıyarık için kullanabilirsiniz. Kulplar da dahil olmak üzere bütün olarak dökümdür. Döküm olan pilav tenceremiz silikon tutacakları ile gönderilecektir. Kulp kısımlarının döküm olması fırında kullanma imkanı sunan tencermizin pirex kapağı kalın ve tok kaliteli camdan imal edilmiştir. Kapak kısmında metal çerçeve olmaması kapağın kolaylıkla temizlenmesine olanak sağlar. 

Granit derin tenceremiz ağız kısmı 24 cm dir. Yüksekliği 11 cm olan derin tenceremiz her türlü tencere yemeği için uygundur. İdeal boyların tercih edildiği granit tencere setimiz silikon kulpların çıkabilmesi avantajı ile fırında da kullanılabilir. Granit kaplama derin tencerelerde her türlü dolma, sarma gibi türlü yöresel yemeklerinizi ocakta pişirdikten sonra fırına atabilme imkanınız var. 

Granit çorba tenceresi ağız kısmı 20cm dir. Yüksekliği 10 cm olan çorba tencerimiz 5 - 6 kişilik çorba yapabileceğiniz boylardadır. En çok kullanacağınız parça olan granit çorba tenceremiz kulplarının rahat tutuşu ile en çok kullanacağınız tencere olacaktır. Cam kapakta kullanılan kulp ile tencerenin birbirine uyumu, rengin sade ve şık duruşu ve en önemlisi temizliğinin rahat olması en çok tercih sebebidir. 

Granit tavamız derin olması ve pilav tenceresinin kapağının kullanılabilmesi ile çok kullanışlıdır. Tavamızın derinliği6 cmdir. her türlü tava yemeğine uygundur. Yüksek olması pişirme esnasında ocağınızın kirlenmemesine yardımcı olacaktır. Fırında kullanma şasımızın olmadığı tavamız her an elinizin altında olacaktır. 

Acar Prestige 7 Parça Döküm Granit Tencere Seti Siyah  Paket İçeriği 

 • Granit derin tencere 1 adet cam kapak 1 adet
 • Granit pilav tenceresi 1 adet cam kapak 1 adet. 
 • Granit çorba tenceresi 1 adet cam kapak 1 adet
 • Granit 26 cm tava 1 adet
 • Granit tencere setimiz elde yıkamaya uygundur. 
 • Kuvvetli avucularla yıkanmaması tavsiye edilir. 
 • Yıkama sonrası hemen kurulama gerektirir. 
 • Öncelikle ürünler tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek paketlemeye gönderilir.
 • Ürünler aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama veya çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan kutusuna yerleştirilir.
 • Kutunun çevresi kalın baloncuklardan oluşan patpat ile sarılarak sıkı bir şekilde bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilerek kargoya teslim edilir.
 • Sağlıklı günlerde kullanmanız dileği ile.....Stok Kodu mtfpggt 30053182
Ean
KDV %18
Kategoriler Tencereler ve Tencere Setleri
Markalar
Etiketler Acar Prestige 7 Parça Döküm Granit Tencere Seti Siyah

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.