Whatsapp +90 530 421 3016
0

Callesıum 6 Lı Porselen Kahve Fincan Takımı  Çizgi

Stok Kodu : mtfçkkt 30052345

%9 İndirim
350,00 ₺ 320,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Callesıum 6 Lı Porselen Kahve Fincan Takımı Çizgi

Yalın duruşuyla sakinleştirici etki bırakan Callesıum 6lı Porselen Kahve Fincan Takımı.. Kaliteli porseleninden tasarlanan fincan takımı, renklerin enerjisinden ilham alınan mavinin huzur veren tonlarıyla birleşen zarif altın rengi şerit ve desenlerin ahengi ile nezih sunumlara yer açacaktır. Hatır işi kahvelerinizde sevdikleriniz ile beraber yudumlayacağınız bol köpüklü, lezzet dolu Türk kahvelerinizin keyfini katlayacaktır. Bol muhabbetlerle yudumlayacağınız sonsuz kahve saatlerinizde gizli detaylarda buluşan zarafet ve şıklığı bir arada sunup dingin duruşuyla kahve saatlerinizi süsleyecek Callesıum 6lı Porselen Kahve Fincan Takımı sunum konseptlerinizi parlatacak, muntazam duruşuyla ihtişamlı sunumlarınıza imzasını atacak.. Muazzam görüntüsüyle etkileyip akıllara yer edecek 6lı porselen kahve fincan takımı leziz kahve sunumlarınıza eşlik etmek için sizleri bekliyor.

 

Callesıum Porselen Kahve Fincan Takımı Paket İçeriği

  • 6 adet kahve fincanı ve 6 adet kahve fincanı tabağından oluşan setimiz toplam 12 parça 6 kişilikten oluşuyor.
  • FİNCAN TAKIMI kendi özel kutusunda gelecektir.
  • Gold yaldız geçişlerin ve gold kabartmalı işlemelerin olduğu fincan takımımız ile her temasta işçiliğin doğallığın ve rahatlatıcı özelliğiyle hayran kalacaksınız.
  • Fincan takımımızın kutusu fincanların birbirine temas etmesiyle kırılma çatlama veya çizilmeyi engellemek için ayrı kutucuklara ve tek tek patpatlara sarılarak yerleştirilir.
  • Fincan takımımızın tabakları aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama ve çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçilerinde olan yuvarlak derin kutucuğa yerleştiril.
  • İçerisine sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek kutunun kapağı kapatılır ve tekrar dağılmaması için kutunun çevresi bant yardımı ile sağlama alınır.Kalın baloncuklardan oluşan patpat ile kutunun etrafı 3 tur sarılarak bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilir.
  • Sağlımız için her zaman tercimiz olan porselen kalitesine sahiptir.
  • Fincan tabağı 12 cm
  • Fincanın yüksekliği 6 cm genişliği 5,2 cm
  • Fincan hacmi 90 CcStok Kodu mtfçkkt 30052345
Ean
KDV %18
Kategoriler Fincan Takımları
Markalar
Etiketler Callesıum 6 Lı Porselen Kahve Fincan Takımı  Çizgi

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.