Whatsapp +90 530 421 3016
0

Paşabahçe Nude Çay Bardağı 6 Lı

Stok Kodu : mfçktçt 004081

155,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 

Paşabahçe Nude Çay Bardağı 6 Lı

Paşabahçe Nude Çay Bardağı 6 Lı setimiz zarafetiyle sunumunuza çok yakışacak. Sade paşabahçe Nude bardağımız 155 cc ve 6 kişilikten oluşmaktadır. Paşabahçenin zarif cam tasarımlarından bir model olan Nude çay setimiz desensiz olduğu için tüm setlerinize uyum sağlar. Kaliteyi sofranıza taşıyacak ve tüm zarifliğiyle tüm gözleri üstüne çekecek takımımız kutuludur. Makinede yıkanmaya uygundur. Bardağımızın altı geniş ağız çapı dardır. Bir çok çay tabağına uyum sağlayabilen çay bardaklarımız çok narin ve ince camdan imal edilmiştir. 
Paket içeriği 6 adet çay bardağından oluşur. 
Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz. 
Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.
Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

 Stok Kodu mfçktçt 004081
Ean
KDV %18
Kategoriler Çay Takımları
Markalar
Etiketler çay tabağı, bambu çay tabağı, çay tabağı bambu, 6 lı çay tabağı,

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.