Whatsapp +90 530 421 3016
0

Siyah Tabaklı Bal Lüster Çay Seti

Stok Kodu : mfçktçt 003952

%24 İndirim
500,00 ₺ 380,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Siyah Tabaklı Bal Lüster Çay Seti 

Siyah cam yuvarlak tabak üzerine altın sarısı geçişleriyle ve bal lüster cam bardak takımımız bir harika. Bal lüster bardağımızın gold yaldız işlemesiyle tüm gözler sizin sofrada olacak. Paşabahçe cam üzerine bal lüster ve gold yaldız işlenmiş bardaklarımızın tabakları siyah renk cam ve gold yaldız geçişleri vardır. Çay setimiz 12 parça 6 kişiliktir. Çay setimiz elde yıkanması tavsiye edilir. Şık görüntüsüyle daha uzun vadeli kullanmak için elde yıkanması önerilir. 

Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır. 
Güzel günlerde kullanma dileğiyle...Stok Kodu mfçktçt 003952
Ean
KDV %18
Kategoriler
Markalar
Etiketler Siyah Tabaklı Bal Lüster Çay Seti

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.