Acar 7 Li Porselen Kapaklı Kahvaltılık

%12
399,00 TL
350,00 TL
Son 0 adet ürün kaldı!
Stok Tükenmiş

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 

Acar 7 Li Porselen Kapaklı Kahvaltılık

Sofralarda tabakların önemi kadar, kahvaltılarda şık sunumları temsil edecek takımlarda önemlidir. Her sofraya uyum sağlayacak olan Pure White Beyaz Porselen Kahvaltılık.. Sağlıklı bir şekilde dilediğiniz yiyecekleri saklayıp, buzdolabınız da zarif porselen kapakları ile muhafaza edeceğiniz saf beyaz porselen kahvaltılık, sofralarınıza şıklık ve porselenin çarpıcılığını bir arada sunacaksınız. Modern ve harikulade duruşu olan porselen takımı bir arada toplayıp görenlerin beğenesini kazanacak olan porselen tepsi ile birbirini tamamlaması adeta estetik bir duruş ortaya koyuyor. Alımlı porselen yapıya sahip kahvaltılık, sadelikten yana olanların ilk tercihi olacak. Şık sofra sunumlarınızda göz kamaştıracak olan beyaz porselen kahvaltılık, beyazın saflığı, kaliteli porselenin modern duruşu ile sofralarınıza eşlik etmek için sizleri bekliyor.

Acar 7 Li Porselen Kapaklı Kahvaltılık paket içeriği
  • Porselen 4 adet kare kase 4 adet kare porselen kapak 2 adet porselen dikdörtgen kase 2 adet porselen dikdörtgen kapak ve 1 adet porselen kulplu dikdörtgen tepsiyle oluşan setimiz toplam 13 parçadan oluşuyor.
  • Porselen kapaklı kahvaltılık setimiz özel kare formu sayesinde buzdolabında yer kapmaz ve düzenli bir görüntü verir.Sağlıklı beslenmemizin önemli olduğu kadar saklamada da kullandığımız parçalar çok önemlidir bunun için porselen sağlımız için önemli bir tercihtir.
  • Kaolin, porselen hamurunun kolay yoğurulmasını, şekil almasını ve rengini sağlayan ham maddedir. Kuvars ise, iskelet yapıcı ham madde olup, camsı faz oluşumunu sağlayan feldispat içinde önemli bir oranda çözünerek, porselen hamurunun sert, camsı, ısıya ve kimyasal etkilere dayanıklı olmasını sağlar.
  • 4 Adet Kare Kahvaltılık   her biri yükseklik 5 cm  ağız kısmı 9 cm
  • 2 Adet Dikdörtgen Kahvaltılık    her biri  yükseklik 5 cm  en 90 cm boy 18 cm 6 Adet Porselen Kapak
  • 1 Adet Porselen Tepsi  19 cm eni 38 cm boyu kulp ile birlikte boyu 42 cm
  • Öncelikle tabaklar tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek paketlemeye gönderilir.
  • Tabaklarımız aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama veya çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan kutusuna yerleştirilir.
  • Kutunun çevresi kalın baloncuklardan oluşan patpat ile sarılarak sıkı bir şekilde bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilerek kargoya teslim edilir.

 Stok Kodu mtfsskt 30048324
Barkod
EAN
KDV %18
Kategoriler Kahvaltılıklar
Markalar
Etiketler Acar 7 Li Porselen Kapaklı Kahvaltılık

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap