Whatsapp +90 530 421 3016
0

Acar Bambu 6 Lı Tabaklı Fincan Takımı FDS009908

Marka :

Stok Kodu : mtfçkkt 30052253

%14 İndirim
290,00 ₺ 250,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

 

Acar Bambu 6 Lı Tabaklı Fincan Takımı FDS 009908

Bambu tabaklı porselen fincan takımımız 90 cc kapasiteli Türk kahvesi fincanımız uygun fiyatı ile Mutfakfoni de satışta. Doyurucu boy olan fincan takımımız spor şıklığı yansıtmakta ve metal standı ile tezgah üstünde yer kaplamayacaktır.

Metal standlı kahve fincanımız pürüzsüz porseleni makinede yıkanabilir. Fakat bambu tabaklar ve metal stant elde yıkamaya uygundur.

Acar Bambu 6 Lı Tabaklı Fincan Takımı paket içeriği

  • Paket içeriği 1 adet siyah metal stand  6 adet porselen fincan 6 adet bambu tabaktan oluşan setimiz toplam 13 parçadır.
  • Bambu son zamanların en tren parçaları ve sağlıklı olmasıyla tercihlerimiz arasında.
  • Uzak doğunun bol yağışlı ikliminin simgesel bitkilerinden olan bambu, fotosentez esnasında benzer ebatlardaki bitkilere nazaran %35 daha fazla oksijen üretirken, yine diğer bitkilere göre dört kat daha fazla karbondioksit soğurmaktadır. Bu davranışı nedeniyle bambu ormanları havayı en hızlı temizleyen ve dünyamıza en hızlı katkıda bulunan ormanlardır.
  • Bambu ürün kullanımı, talep nedeniyle endüstriyel bambu ormanlarının artmasına, bu ormanlar da doğanın temizlenmesine katkıda bulunur. Ahşap sanayinin başka hiçbir dalında böyle bir döngü bulunmaz.
  • Öncelikle ürünler tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirerek paketlenmeye gönderilir.
  • Fincan takımımızın kutusu fincanların birbirine temas etmesiyle kırılma çatlama veya çizilmeyi engellemek için ayrı kutucuklara ve tek tek patpatlara sarılarak yerleştirilir.
  • Fincan takımımızın tabakları aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama ve çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan yuvarlak derin kutucuğa yerleştiril.
  • İçerisine sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek kutunun kapağı kapatılır ve tekrar dağılmaması için kutunun çevresi bant yardımı ile sağlama alınır. Kalın baloncuklardan oluşan patpat ile kutunun etrafı 3 tur sarılarak bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilir.
  •  Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.


  Stok Kodu mtfçkkt 30052253
Ean
KDV %18
Kategoriler Banyo Seti
Markalar
Etiketler Acar Bambu 6 Lı Tabaklı Fincan Takımı FDS009908

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.