Whatsapp +90 530 421 3016
0

Acar Golden Road 6 Lı Kahve Yanı Bardağı

Marka :

Stok Kodu : mtfçkky 30052154

%16 İndirim
155,00 ₺ 130,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Acar Golden Road 6 Lı Kahve Yanı Bardağı

 

Kahve yanı su bardağının en çok tercih edilen modeli, hem doyurucu hem sade hem de çok şık bir ürün. Dolaplarınızda çok yer kaplamadan bir çok fincan takımı ile uyum sağlayabilecek olan modelimiz 6 lı olarak beğeninize sunulmuştur. Renklerin uyumu sayesinde bir çok kahve fincanına uyum sağlayacak ve bir çok kahve fincanına eşlik edecektir. Elde yıkayarak renklerin daha uzun süre canlı kalmasını sağlayabilrisiniz. 

Acar Golden Road 6 Lı Kahve Yanı Bardağı Paket İçeriği

  • Cam yapımında kullanılan temel maddeler kum, soda ve kireçtir. Ana malzeme kumdur. Soda camın düşük sıcaklıkta akıcı hale gelmesini sağlayan malzemedir. Kireç ise cam üretimindeki kimyasal etkilere dayanıklılığı artırır.
  • Kahve yanı su bardaklarımız aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama ve çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçilerinde olan yuvarlak derin kutucuğa yerleştiril.
  • İçerisine sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek kutunun kapağı kapatılır ve tekrar dağılmaması için kutunun çevresi bant yardımı ile sağlama alınır.Kalın baloncuklardan oluşan patpat ile kutunun etrafı 3 tur sarılarak bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilir.
  • 6 adet kahve yanı su bardağı 
  • Ölçü  herbir ürünün yüksekliği 8,5 cm ağız çapı 5 cm  
  • Hacmi 90 cc 
    Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
  • Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
  • Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.Stok Kodu mtfçkky 30052154
EAN
KDV Oranı %18
Kategoriler Kahve Yanı Su Bardağı
Markalar
Etiketler Acar Golden Road 6 Lı Kahve Yanı Bardağı

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.