Whatsapp +90 530 421 3016
0

Acar Porselen Çay Tabağı Çiçek 6 Lı

Marka :

Stok Kodu : mtfçkçt 30252406

65,00 ₺
Stok Tükenmiş

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Acar Porselen Çay Tabağı Çiçek 6 Lı

Acar porselen çay tabağı modelimiz son zamanların en moda renkleri en moda desenleri ile sizin beğeninize sunuluyor. Porselen çay tabaklarımız orta kısmının düz olması sayesinde tüm formlardaki çay bardakları ile uyum sağlayacak şekilde düşünülüp tasarlanmıştır. Sadece bir çay tabağı olarak değil kahve yanlarına ikramlık için, kahvaltıda reçel için yada küçü bir dilim tatlı için de kullanabileceğiniz tabak formunda olması en çok tercih sebeplerinden biridir. 

Acar Porselen Çay Tabağı Çiçek 6 Lı Paket İçeriği
  • Porselen çay tabağı ölçüleri 11,4 cm yükseklik 2 cm dir. 
  • Çay tabaklarımız makinede yıkamaya uygundur.
  • Paket içeriği 6 adet sunum tabağından oluşur. 
  • Öncelikle ürünler tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek paketlemeye gönderilir.
  • Ürünler aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama veya çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan kutusuna yerleştirilir.
  • Kutunun çevresi kalın baloncuklardan oluşan patpat ile sarılarak sıkı bir şekilde bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilerek kargoya teslim edilir.
  • Sağlıklı günlerde kullanmanız dileği ile.....
 Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.

Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.Stok Kodu mtfçkçt 30252406
Ean
KDV %18
Kategoriler Çay Tabağı
Markalar
Etiketler Acar Porselen Çay Tabağı Çiçek 6 Lı

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.