Whatsapp +90 530 421 3016
0

Akrilik Banyo Seti Beyaz AKR0045

%15
390,00 TL
330,00 TL

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Akrilik Banyo Seti Beyaz AKR 0045

Akrilik 5 parça beyaz banyo setimiz mini bir çöp kovası, sıvı sabunluk, katı sabunluk ve diş fırçalıktan oluşur. Küçük banyolar için özellikle tasarlanmış ürünümüz renkleri ile her banyoda uyum sağlayabilir. Yıkanmaya elverişli boyası kesinlikle deforme olmayan ürünümüz farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur. En çok ihtiyaç duyacağınız parçalardan oluşan banyo setimizin sıvı sabunluğunda metal ve kesinlikle kararma yapmayan aparat kullanılmıştır. 

 

Akrilik Banyo Seti Paket İçeriği

 • 1 adet çöp kovası 1 adet  çöp kovası kapağı 1 adet sıvı sabunluk 1 adet katı sabunluk ve 1 adet diş fırçalıktan oluşan setimiz toplam 5 parçadan oluşuyor.
 • Akrilik Banyo Seti kendi özel kutusu ile gelecektir.
 • Akrilik, doğal minerallerden ve %100 akrilik reçine barındıran, masif, homojen, pratik ve dayanıklı bir yüzey malzemesidir. Dayanıklı olmasının yanı sıra, hijyenik ortamlar yaratması sebebiyle özellikle mutfak ve banyolarda, sağlık sektöründe kullanılır.
 • Ürün hepsi açılır ve tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirerek paketlenme aşamasına gider.
 • Öncelikle sıvı sabunluk,katı sabunluk,diş fırçalık tek tek patpat ile sarılarak kovanın içine yerleştirildiğinde birbirine temas ederek kırılma çatlama ve çizilmeyi engeller.Sonra otomatik kapağı sarılarak ağzı kapatılır.En son kalın baloncuklardan oluşan kalın patpat ile sarılır ve bantlanır.Sıkı bir paket olduğuna emin olduysak en son aşama kargo poşetine yerleştirilerek bantlanır ve kargoya teslim edilir.
 • Akrilik çöp kovası yükseklik 16 cm genişliği 12,5 cm 
 • Kapak genişliği 12,5 cm
 • Sıvı sabunluk yükseklik 16,3 cm genişlik 6,8 cm
 • Diş fırçalık yükseklik 11 cm genişliği 6,8 cm
 • Katı sabunluk genişliği 13*9 cm yükseklik 2,8 cm 
 •  Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.
 Stok Kodu mtfeybs 30052277
KDV %18
Kategoriler Banyo Seti
Markalar
Etiketler Akrilik Banyo Seti Beyaz AKR0045

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.