Whatsapp +90 530 421 3016
0

Hakkımızda

Evinize Gelen Sağlık!

Bambu Dükkanı, size bambudan üretilmiş olan mutfak, ev dekorasyonu, banyo ve tekstil ürünleri sunan bir alışveriş sitesidir. Bambu konusunda Türkiye'nin ileri gelen markaları ile çalışır ve değerli müşterilerine sağlıklı ürünler sunar. Bambu Dükkanı evinize sağlık getirir ve size daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunar. 

Hızlı Kargo! 

Bambu Dükkanı'ndan yapmış olduğunuz alışverişlerde, siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde elinize ulaşır. Bambu Dükkanı, bir an önce hayatınıza sağlık katmayı hedefler. 

Kargo Ücreti 

Bambu Dükkanı'ndan 600 TL ve üzeri alışveriş yapanlar kargo ücreti ödemezler!

Güvenli Ödeme!

Bambu Dükkanı'ndan alışveriş yapanlar, dünyanın en iyi ödeme altyapı sistemlerinden birisi olan Paytr 'nin sağladığı güvenle rahat ve güvenilir bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirirler. 

Bambu Dükkanı Alışveriş

Dünya’nın en hızlı yetişen bitkilerinden birisi olan bambu, çevreci, fonksiyonel, estetik ve aynı zamanda da sağlamdır. Diğer tahta ve ahşaplara göre 2-3 kat daha dayanıklıdır. Bambu fidanı 5 yılda tam olgunluğa ulaşırken bir meşe tam 50 yılda ulaşır. Bambu, meşeden daha uzun ömürlü, daha hafif ve daha ekolojik ve sağlıklıdır.

Antibakteriyel yapısı sayesinde üzerinde bakteri barındırmaz ve bu sayede bambudan yapılmış ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle mutfakta kullanacağınız bambu malzemeler konusunda içiniz tamamen rahat olabilir.

Bambu, estetik duruşu ile bulunduğu ortama da ayrı bir güzellik, şıklık ve hijyen katar.


Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.