Bambu son zamanlarda ev kadınları tarafından fazlasıyla talep gören ve sağlıklı olduğu için de çok fazla tercih edilen bir ürün. Bambu mutfak ürünleri’nin satışı hem normal mağazalarda hemde online mağazalarda her geçen gün artıyor. Tabiki bu durum avantaj kadar dezavantajda oluşturabiliyor.

Gerek internet sitelerini gerekse de mağazaları gezdiğiniz zaman, birçok bambudan ürüne rastlayabilirsiniz. Peki bu ürünlerin ne kadarı gerçekten bambu?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, gerçek bambu ve gerçek sağlık, %100 bambularda. Yani, sadece kapağı ya da sadece kulpu bambudan olan bir mutfak ürününe siz %100 sağlıklı diyemezsiniz. Diyen olursa da inanmamalısınız. Bambunun sağlıklı olmasının sebebi anti-bakteriyel olmasıdır. Dolayısıyla %100 bambu olmayan bir ürüne anti-bakteriyel demeniz doğru değildir.

Satıcı her kim olursa olsun, illa ki ürününü satmak ve para kazanmak ister. Bu yüzden de kimi satıcılar türlü kelime oyunlarına başvurabilir. Siz siz olun, bambu diye size satılan ürünlere dikkat edin ve %100 bambu olmasına özen gösterin.

%100 Bambu Mutfak grubu ürünlerimizi incelemek için burayı tıklayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Destek