Kargo

Bambu Dükkanı Kargo Sözleşmesidir.

Bambu Dükkanı kargo konusunda çok hassastır ve siparişlerinizin elinize sorunsuz ve hızlı ulaşmasını ister.

Siparişini verdiğiniz ürünlerin en hızlı ve en güvenilir şekilde adresinize ulaşması için güçlü çözüm ortaklarıyla çalışır.

Teslimat Süresi

Türkiye sınırları içerisindeki gönderileriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir ve gönderilerinizin kargo süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre MNG Kargo’nun şubelerinin bulunduğu yerleşim merkezleri için geçerlidir. MNG Kargo’nun şubesi bulunmayan yerlerde bu süre 1-2 gün daha sarkabilir.

İptal & İade

Bambu Dükkanı, iptal ve iade haklarıyla ilgili detaylar yan taraftadır.

İade

Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız 7 gün içinde iade edebilirsiniz. (Giyim ürünlerinde iade alınmamaktadır.)

Bu konudaki tek şart, satın aldığınız ürünün zarar görmemesidir.

Gönderdiğiniz ürünler Bambu Dükkanı’na ulaştıktan sonra, ilgili departmanımız gerekli incelemeleri yapacak, olumlu ya da olumsuz herhangi bir durumda telefonla size bilgi verecek ve işleminizin gerçekleşmesini sağlayacaktır. İade talebinizin olumlu sonuçlanması halinde, alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına 10 gün içerisinde ödemiş olduğunuz tutar iade edilecektir.

İade edeceğiniz ürünü faturasıyla birlikte MNG KARGO aracılığı ile “Bize Ulaşın” sayfasındaki şirket adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Ürünü göndermek için lütfen size en yakın MNG KARGO şubesi ile iletişime geçin.

Sipariş İptali

Gönderimi yapılmamış siparişinizi herhangi bir koşul olmadan iptal edebilirsiniz. Ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza geri ödeme 10 gün içerisinde gerçekleştirilecektir.