Whatsapp +90 530 421 3016
0

Mozaik 4 lü Damask Desen Porselen Tabak  22.3 Cm

Stok Kodu : mtfssst 30252376

%34 İndirim
290,00 ₺ 190,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Mozaik 4 lü Damask Desen Porselen Tabak 22.3 Cm

 

Sofra sunumlarınıza yeni soluk getirecek Mozaik Damask Desen 4 lü Porselen Tabak.. Desenlerin enerjisinden güç alıp yemek servislerinize etkileyici küçük dokunuşlar sağlayacaktır. Her tonu ayrı huzur veren renkleri ile birleşen benzersiz forma sahip kare porselen tabak, sır altı tekniği ile özenle tasarlanması sayesinde uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Dokunulduğun da hissedilen parlak dokusu ile beraber desenlerin kattığı şıklık, sevdiklerinizle paylaştığınız sofralar da özel hissettirip sihirli dokunuşlarıyla eşlik edecektir. Mozaik Porselen Tabak, sunum konseptinizi parlatıp esteteğin harmonisini gözler önüne sermektedir. Romantik desenlerin göz alıcı doğal parıltısıyla herkesin beğenisini kazanacak, sizlere farklı deneyimler katacaktır. Uzun ömürlü modern sofralarınız da kullanacağınız porselen tabakların alımlı duruşuyla beraber temizliğini bulaşık makinesinde hassas ayarda yıkayıp sağlıkla kullanabilirsiniz. 

Damask Desen Porselen 4 Lü Tabak Paket İçeriği 

 • Porselen, seramikçilerin elde ettiği en başarılı ürünlerden olup, mukavemetin yanı sıra ışık geçirgenliğinin de sağlandığı, sırlı veya sırsız, teknik veya sanatsal amaçlı kullanılabilen bir seramik malzemedir.
 • Öncelikle tabaklar tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek paketlemeye gönderilir.
 • Tabaklarımız aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama veya çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan kutusuna yerleştirilir.
 • Kutunun çevresi kalın baloncuklardan oluşan patpat ile sarılarak sıkı bir şekilde bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilerek kargoya teslim edilir.
 • Sağlımız için her zaman tercih edilen porselen kalitesine sahip.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Tabağımız 22,3 cm ölçüsüyle salata, kahvaltı, meyve vb. birçok sunumda kullanılır.
  Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
 • Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
 • Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.


 

 Stok Kodu mtfssst 30252376
Ean
KDV %18
Kategoriler Servis Sunum Tabakları
Markalar
Etiketler Mozaik 4 lü Damask Desen Porselen Tabak  22.3 Cm

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.