Whatsapp +90 530 421 3016
0

Mozaik 6 Lı Damask Desen Porselen Kayık Tabak 16 cm

Marka :

Stok Kodu : mfsssç 30252437

%17 İndirim
199,00 ₺ 165,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Mozaik 6 Lı Damask Desen Porselen Kayık Tabak 16 cm

Mozaik desen 6 lı porselen kayık tabağımız özellikle kahvaltı sofralarında tercih edeceğiniz boydadır. Ayrıca yemek sofralarında kişiye özel salata, meze, çerez, sos gibi bir çok ikramda kullanabileceğiniz porselen derin kayık tabağımız 6 lı olarak beğeninize sunulmuştur. Son zamanların en çok tercih edilen renkleri ve desenleri ile sofralarınızda yer alacak 6 lı porselen derin kayık tabaklarımız en çok kullanılacak parçalardan olacaktır. 

Mozaik 6 Lı Damask Desen Porselen Kayık Tabak Paket İçeriği 

  • Porselen, seramikçilerin elde ettiği en başarılı ürünlerden olup, mukavemetin yanı sıra ışık geçirgenliğinin de sağlandığı, sırlı veya sırsız, teknik veya sanatsal amaçlı kullanılabilen bir seramik malzemedir.
  • Öncelikle tabaklar tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek paketlemeye gönderilir.
  • Tabaklarımız aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama veya çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan kutusuna yerleştirilir.
  • Kutunun çevresi kalın baloncuklardan oluşan patpat ile sarılarak sıkı bir şekilde bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilerek kargoya teslim edilir.
  • Sağlımız için her zaman tercih edilen porselen kalitesine sahip.
  • Makinede hassas ayarda yıkanabilir.
  • Porselen kayık tabaklarımız 16 cm boyu 11,5 cm enindedir. Yüksekliği 3,5 cmdir. 
  •  Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
 • Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.
 Stok Kodu mfsssç 30252437
Ean
KDV %18
Kategoriler Salata Kaseleri Orta Sunum Tabakları
Markalar
Etiketler Mozaik 6 Lı Damask Desen Porselen Kayık Tabak 16 cm

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.