Whatsapp +90 530 421 3016
0

Mozaik 6 Lı Ebru Desen Porselen Kase 11,7 cm

Marka :

Stok Kodu : mfsssç 30152420

%17 İndirim
180,00 ₺ 150,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Mozaik 6 Lı Ebru Desen Porselen Kase 11,7 cm

Mozaik desen 6 lı porselen çorba kaselerimiz yemek sofralarında çorba kasesi olarak kullanacağınız ideal boydur. Yaklaşık 3  kepçe çorba alacak büyüklüktedir. Yemek sofralarının dışında kahvaltı sofralarında da kullanılabilir. Kahvaltı da zeytin, reçel, kurukayısı, gibi ikramlarınız için uygun bir boydur. Yemek sofralarında yoğurt, cacık, değişik salatalar için kişiye özel kullanılabilir. Her zaman mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız bu kase boyu dokunuşu, parlak renkleri ile kalitesini gözler önüne serecektir. Makinede hassas ayarda yıkayabileceğiniz porselen kaselerimiz 6 lı olarak satışa sunulmuştur. 

Mozaik 6 Lı Ebru Desen Porselen Kase Paket İçeriği 

  • Porselen, seramikçilerin elde ettiği en başarılı ürünlerden olup, mukavemetin yanı sıra ışık geçirgenliğinin de sağlandığı, sırlı veya sırsız, teknik veya sanatsal amaçlı kullanılabilen bir seramik malzemedir.
  • Öncelikle tabaklar tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek paketlemeye gönderilir.
  • Tabaklarımız aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama veya çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan kutusuna yerleştirilir.
  • Kutunun çevresi kalın baloncuklardan oluşan patpat ile sarılarak sıkı bir şekilde bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilerek kargoya teslim edilir.
  • Sağlımız için her zaman tercih edilen porselen kalitesine sahip.
  • Makinede hassas ayarda yıkanabilir.
  • Porselen çorba kaselerimiz  ağız kısmı 11,5 cm yüksekliği 6,5 cmdir.
    Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
 • Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.



Stok Kodu mfsssç 30152420
Ean
KDV %18
Kategoriler Çorba Kasesi
Markalar
Etiketler Mozaik 6 Lı Ebru Desen Porselen Kase 11,7 cm

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.