Whatsapp +90 530 421 3016
0

Mutfakfoni Cam Sızdırmaz Yağdanlık

Marka :

Stok Kodu : mfmhys 30045385

%25 İndirim
200,00 ₺ 150,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

                Mutfakfoni Cam Sızdırmaz Yağdanlık

 

     Mutfakfoni Cam Sızdırmaz Yağdanlık tüm mutfakların ve sofraların vazgeçilmez parçası olacaktır. Borosilikat cam kalitesine sahip sızdırmaz ve akıtmaz özelliğine sahip yağdanlık 900 ml. Şeffaf görüntüsü sayesinde ister zeytinyağı ister sirke vb. kullanımlarda sofraya ve tezgahınıza renk katacaktır. Cam kalitesi sofralarımız da ve mutfaklarımız da tercih edilmesi sağlığımız en büyük etkendir. Makinede sabitlenmediği için aldığı darbeden kırılabilir. Elde yıkanması önerilir.

 

  • Öncelikle ürünler tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek paketlemeye gönderilir.
  • Ürünler aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama veya çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan kutusuna yerleştirilir.
  • Kutunun çevresi kalın baloncuklardan oluşan patpat ile sarılarak sıkı bir şekilde bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilerek kargoya teslim edilir.
    Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
  • Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
  • Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.Stok Kodu mfmhys 30045385
Ean
KDV %18
Kategoriler Yağlık Sirkelik
Markalar
Etiketler Mutfakfoni Cam Sızdırmaz Yağdanlık

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.