Whatsapp +90 530 421 3016
0

Pratik Mutfak Gereçleri Metal 3 lü

Marka :

Stok Kodu : BD 005527

%33 İndirim
150,00 ₺ 100,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

  Pratik Mutfak Gereçleri Metal 3 lü

Her mutfağın gizli kahramanları vardır. Metal mutfak gereçlerinin en çok kullanılan 3 parçasını bir araya getirdik. Paslanmaz metalden imal edilen pratik mutfak gereçleri 3 farklı parçadan oluşur. Parçalar arasından metal çırpıcı (kenar kısmı silikonlu) metal rende, metal sos kepçesi vardır. Paket oluşturulurken en çok ihtiyaç duyulan pratik mutfak gereçleri düşünülmüştür. Ürünler paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanmasında sakınca yoktur.
Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.Stok Kodu BD 005527
Ean
KDV %18
Kategoriler Pratik Mutfak Gereçleri
Markalar
Etiketler Pratik Mutfak Gereçleri Metal 3 lü

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.