Whatsapp +90 530 421 3016
0

Siyah Seramik Biftek Tabak 6 lı HTC3005

Stok Kodu : mtfssst 30043749

%18 İndirim
400,00 ₺ 330,00 ₺

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Siyah Seramik Biftek Tabak 6 lı HTC3005

Siyah seramik biftek model tabaklarımız hem kahvaltıda hem çay ikramlarında hem de yemek sunumlarında  rahatlıkla kullanılacak ebatlardadır. 6 lı olarak satışa sunduğumuz seramik tabaklarımız pürüzsüz yapısı seramik malzemenin sağlıklı yapısı ile ikramlarınızda göz dolduracak. Seramik tabak setimiz en çok tercih edilen ürünlerimizdendir. Her ikramda elinizin altında olcak bu tabak setimiz ayrıca kek, börek, dolma, yaprak sarması gibi ikramlar için de uygun yapıdadır. Ürünün siyah olması bir çok takımla uyum sağlayacağından en çok kullanacağınız tabak seti olacaktır. 

Siyah Seramik Biftek Tabak Paket İçeriği

  • 6 adet seramik tabak 
  • Biftek tabak 32 cm mat siyah (32cmx26,5cmx1cm)
  • Üretimi. Genellikle kayaların dış etkiler altında parçalanması ile oluşan kil, kaolen ve benzeri maddelerin yüksek sıcaklıkta pişirilmesi ile meydana gelirler. Bu açıdan halk arasında pişmiş toprak esaslı malzeme olarak bilinir.
  • Öncelikle tabaklar tek tek kontrol edilir ve sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek paketlemeye gönderilir.
  • Tabaklarımız aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama veya çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan kutusuna yerleştirilir.
  • Kutunun çevresi kalın baloncuklardan oluşan patpat ile sarılarak sıkı bir şekilde bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilerek kargoya teslim edilir.
    Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
  • Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
  • Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır. Stok Kodu mtfssst 30043749
Ean
KDV %18
Kategoriler Servis Sunum Tabakları
Markalar
Etiketler Siyah Seramik Biftek Tabak 6 lı HTC3005

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.