Whatsapp +90 530 421 3016
0

Yuvarlak Kulplu Beyaz Kahve Fincanı KYR094

%17
399,00 TL
330,00 TL
Stok Tükenmiş

500₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Yuvarlak Kulplu Beyaz Kahve Fincanı KYR094

İnce belli narin formu ile birinci sınıf porselene uygulanmış kaliteli yaldız ile çok nadide fincan takımlarımızdan olan modelimiz büyük boydur. Tutuşu formu çok zarif bir modeldir.  Ev hediyesi olarak en çok tercih edilen her tarza her zamana ayak uydurabilen fincan takımımız sade, pürüzsüz dokusu ile en çok tercih edilen takımlardandır. 

Yuvarlak Kulplu Beyaz Kahve Fincanı Paket İçeriği

 • Fincan yüksekliği 6,5 cm ağız kısmı 5,5 cm dir. 70cc dir. 
 • Tabak ölçüsü 11,5 cm dir. 
 • Elde yıkamaya uygundur. 
 • Fincan takımımızın kutusu fincanların birbirine temas etmesiyle kırılma çatlama veya çizilmeyi engellemek için ayrı kutucuklara ve tek tek patpatlara sarılarak yerleştirilir.
 • Fincan takımımızın tabakları aynı şekilde birbirine temas etmesi sonucu kırılma çatlama ve çizilmesini engellemek için aralarına patpat yerleştirilip sonra dağılmasını engellemek için sıkı bir şekilde bantlanır ve kendi ölçülerinde olan yuvarlak derin kutucuğa yerleştiril.
 • İçerisine sürpriz hediyelerimizden yerleştirilerek kutunun kapağı kapatılır ve tekrar dağılmaması için kutunun çevresi bant yardımı ile sağlama alınır. Kalın baloncuklardan oluşan patpat ile kutunun etrafı 3 tur sarılarak bantlanır ve kargo poşetine yerleştirilir.
 • FİNCAN TAKIMI kendi özel kutusunda gelecektir.
  Siparişinizi verdikten sonra bütün ürünler tek tek kontrolden geçerek kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size 2 adet sms ile kargo firmasından bildirim gelecektir. İlk sms paketinizin kargoya teslimi ile ilgili diğeri ise varış şubesine ulaştığı ve gün içinde teslim edileceği ile ilgili olacaktır. Kargo firmasından gelen smsler ile paketinizi yakından takip edebilirsiniz.
 • Kargoda oluşacak aksiliklerle ilgili lütfen 05304213016 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın..
 • Ürün iade ve iptal durumunda ise ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile size gönderdiğimiz şekilde paketleyip göndermelisiniz. Ürün tekrar satılacak durumda olmalıdır.Stok Kodu mtfçkkt 30051485
KDV %18
Kategoriler Fincan Takımları
Markalar
Etiketler Yuvarlak Kulplu Beyaz Kahve Fincanı KYR094

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.